零部件号:SS-12TF-MM-440
规格
安全的产品选择:
目录
三通型过滤器
Features: Remove system particulate contaminants; Gas and liquid service; 1/8 to 1/2 in. and 3 to 12 mm end connections; Stainless steel and brass materials
Features: Step-by-step identification procedure for threads and end connections.
Procedure for installing Swagelok tube fittings in sizes over 1 inch or 25 mm.
规格
| 属性 | 值 |
|---|---|
| 阀体材料 | 316 不锈钢 |
| 清洁工艺 | 标准清洁和包装 (SC-10) |
| 接头 1 尺寸 | 12 mm |
| 接头 1 类型 | 世伟洛克® 卡套管接头 |
| 接头 2 尺寸 | 12 mm |