Part #: CWS-C.062-1.380-P
Specifications
Attribute Value
钨棒直径 0.062 in. (1.5 mm)
钨棒长度 1.380 in. (35.1 mm)
钨电极
Contact
Safe Product Selection
钨棒,0.062 x 1.380 in. (1.5 x 35.1 mm),请以十为倍数的数量订购
Part #: CWS-C.062-1.380-P
Add To Favorites
Catalogs
钨电极
Specifications
CWS-C.062-1.380-P — 钨棒,0.062 x 1.380 in. (1.5 x 35.1 mm),请以十为倍数的数量订购
Attribute Value