Art.-Nr.: SS-18M0-7-8
Technische Daten
Safe Product Selection
Stainless Steel Swagelok Tube Fitting, Female Connector, 18 mm Tube OD x 1/2 in. Female NPT Tapered Thread
Einloggen oder anmelden, um den Preis anzuzeigen
Kataloge
Gerade Ausführungen
可用于尺寸为 1/16 至 2 in. 和 2 至 50 mm 的卡套管, 首次安装后具有一致的可检测性, 易于拆开和重新紧固, 有各种材料和结构
Features: Step-by-step identification procedure for threads and end connections.
Technische Daten
SS-18M0-7-8 — Stainless Steel Swagelok Tube Fitting, Female Connector, 18 mm Tube OD x 1/2 in. Female NPT Tapered Thread
| Attribute | Wert |
|---|---|
| Körperwerkstoff | 316 Stainless Steel |
| durchgebohrt | Nein |
| Reinigungsverfahren | Standard Cleaning and Packaging (SC-10) |
| Größe Verbindung 1 | 18 mm |