Part #: SS-12M0-11-8
Specifications
Safe Product Selection
Log in or Register to view price
Catalogs
Straights
可用于尺寸为 1/16 至 2 in. 和 2 至 50 mm 的卡套管, 首次安装后具有一致的可检测性, 易于拆开和重新紧固, 有各种材料和结构
Features: Step-by-step identification procedure for threads and end connections.
Specifications
| Attribute | Value |
|---|---|
| Body Material | 316 不锈钢 |
| Bored Through | No |
| Cleaning Process | 标准清洁和包装 (SC-10) |
| Connection 1 Size | 12 mm |