Part #: SS-16M1-PC-12M
Specifications
安全的产品选择:
世伟洛克不锈钢卡套管接头,变径孔口连接,16 mm x 12 mm 卡套管外径
Log in or Register to view price
Catalogs
Straights
可用于尺寸为 1/16 至 2 in. 和 2 至 50 mm 的卡套管, 首次安装后具有一致的可检测性, 易于拆开和重新紧固, 有各种材料和结构
Features: Step-by-step identification procedure for threads and end connections.
Specifications
SS-16M1-PC-12M — 世伟洛克不锈钢卡套管接头,变径孔口连接,16 mm x 12 mm 卡套管外径
| Attribute | Value |
|---|---|
| Body Material | 316 不锈钢 |
| Bored Through | No |
| Cleaning Process | 标准清洁和包装 (SC-10) |
| Connection 1 Size | 16 mm |
| Connection 1 Type | 孔口接头 |
| Connection 2 Size | 12 mm |