零部件号:SS-12M0-R-8
规格
Safe Product Selection
目录
直通
1/16 in. 부터 2 in. 및 2 mm 에서 50 mm; 최초 설비 시 일관된 측정가능성; 분리 및 재조립이 용이함; 다양한 재질 및 형태
Features: Step-by-step identification procedure for threads and end connections.
规格
SS-12M0-R-8 — Stainless Steel Swagelok Tube Fitting, Reducer, 12 mm Tube OD x 1/2 in. Swagelok Tube Adapter
| 属性 | 值 |
|---|---|
| 阀体材料 | 316 Stainless Steel |
| 内孔直通 | 否 |
| 清洁工艺 | Standard Cleaning and Packaging (SC-10) |
| 接头 1 尺寸 | 12 mm |