型番: SS-4-VCR-4-.65NC
仕様
安全な製品の選定について:
カタログ
ショートおすナット
Features; 1/16 to 1 in. and 6 to 18 mm sizes; High-purity stainless steels; The original design; the authentic VCR brand
Features: Step-by-step identification procedure for threads and end connections.
仕様
SS-4-VCR-4-.65NC — 316 Stainless Steel VCR Face Seal Fitting, 1/4 in. Male Nut, 0.65 in. Length